06 May 2013
Mayıs 6, 2013

Yetişkin Köpek Mamasına Geçiş

0 Yorum

Genel pratik kural; köpeğiniz büyüme sürecini tamamladığında bu geçişi yapmaktır. Daha önce de belirtildiği gibi, bu gencide ilk doğum günü civarında olur. Köpeğiniz iri bir ırk ise, büyüme süresi 2 yıla kadar çıkabilir. Yavru köpeğinizi yetişkin köpek maması ile beslemeye başlamak için doğru zamanın ne olacağını veteriner hekiminize danışın.

Yetişkin mamasına geçtiğiniz zaman köpeğinize profesyonel yetişkin köpek maması vermenizi öneriyoruz. Çünkü profesyonel yetişkin köpek mamasında yavru köpek maması ile benzer içerik kullanılmaktadır. Bu da, köpeğinizin sindirim sisteminin, bu geçiş sürecini kolay atlatmasını sağlar. Köpeğinizin büyüklüğü ve hareketlilik seviyesine göre hangi formülün onun için daha iyi olacağı konusunda, veteriner hekiminizden tavsiye alabilirsiniz. Tüm bu formüllerde, birincil malzeme olarak taze ve gerçek et kullanılmaktadır.

Yazar Hakkında


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>